KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7797497
nr 779 7497
Blandteknik
Tillskriven Hans Arnold, 19 x 8
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:59:57
24/9 15:14:35
24/9 17:36:34
150 kr